Butchery & Wine

Gdynia

Info

ul. Abrahama 41, 81-366 Gdynia
tel. 453 403 133
gdynia@butcheryandwine.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek: nieczynne
wtorek-sobota: 12.00-22.00
niedziela: 12.00-20.00

Restauracja (Gdynia, Śródmieście)

Pragniesz odkryć miejsce, gdzie autentyczność smaku idzie w parze z prostotą formy? To Butchery & Wine, wyjątkowa restauracja położona w Śródmieściu Gdyni, jest odpowiedzią na twoje poszukiwania. Niosąc z sobą doświadczenie i filozofię naszej warszawskiej siostrzanej restauracji, wprowadzamy własne, unikalne akcenty w tym nadmorskim zakątku Polski.

Przyjmujemy rezerwacje indywidualne i grupowe. Zachęcamy do składania rezerwacji drogą on-line.

Menu jest sezonowe i zmienia się wraz z dostępnością produktów.

Nasza Lokalizacja

Znajdując się w dynamicznym centrum miasta, Butchery & Wine staje się idealnym miejscem na spotkanie z przyjaciółmi, kolację biznesową czy romantyczną randkę. Tu, gdzie tętni życie Gdyni, czeka na ciebie niezapomniane doświadczenie kulinarne.

Dlaczego Butchery & Wine?

W Butchery & Wine, gotowanie to nasza pasja. Każde danie, które serwujemy, jest przygotowane z myślą o pełni smaku i prostocie. Bez względu na to, czy wybierasz jeden z naszych kultowych steków, czy decydujesz się na coś z naszego sezonowego menu, możesz oczekiwać najwyższej jakości składników i starannej realizacji.

Zapraszamy do Gdyni

Zapraszamy do odwiedzenia Butchery & Wine – miejsca, które oferuje niepowtarzalne doświadczenie kulinarne w Śródmieściu Gdyni. Niezależnie od okazji, zapewniamy, że nasza pasja do jedzenia, dbałość o szczegóły i chęć do tworzenia najsmaczniejszych potraw zadowolą każde podniebienie.

Czy szukasz idealnego miejsca na kolację w mieście? Rezerwacje są przyjmowane online. Butchery & Wine to restauracja typu steak house, w której jedzenie staje się prawdziwym doświadczeniem.